PULS 2 z coraz większą widownią dziecięcą

W lutym PULS 2 osiągnął rekordowy dla siebie zasięg dzienny 15,04% w grupie wiekowej 4-9 (RCH, 4-9), co oznacza, że coraz więcej dzieci ogląda animacje w drugim kanale Telewizji Puls.

Wraz z rosnącym zasięgiem technicznym PULS 2 (70,5% wg szacunków AGB Nielsen Media Research w styczniu 2014) rośnie liczba dzieci, które oglądają ten kanał. Rekordowy zasięg osiągnięty we wtorek, 11 lutego oznacza, że tego dnia co najmniej przez minutę PULS 2 oglądało prawie 337 tys. dzieci w wieku 4-9 lat. Kanał osiągnął tak dobry zasięg mimo nieobecności w ofercie Cyfrowego Polsatu. Nadawca PULS 2 nadal czeka na decyzję Cyfrowego Polsatu nt. terminu włączenia tego kanału do oferty tej platformy satelitarnej.

W bieżącym miesiącu PULS 2 pozostaje najchętniej oglądaną przez dzieci telewizją w Polsce. W grupie wiekowej 4-9 w paśmie 9:00-19:00 w dni robocze PULS 2 osiągnął wynik 9,85% (3-18 lutego 2014; SHR, 4-9) udziału w rynku, co daje mu pierwsze miejsce w kraju.

W tym miesiącu PULS 2 odświeżył oprawę graficzną i wprowadził logotyp 3D. W wiosennej ramówce kanału znajdzie się wiele nowych animacji znanych z płatnych kanałów dziecięcych, m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Hej Arnold!” i „Świat według Ludwiczka”.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *