PULS 2 z dobrymi wynikami oglądalności oraz z programami lifestylowymi

Nadająca od 19 lipca na drugim multipleksie (MUX-2) stacja PULS 2 do końca miesiąca uzyskała bardzo dobre wyniki oglądalności.

W grupie komercyjnej kanał uzyskał udział na poziomie 0,12%, a w grupie kobiet od 25 do 54 lat z dziećmi w wieku 4-14 lat – udział na poziomie 0,16%. W grupie osób odbierających naziemną telewizję cyfrową A 16-49 DTT stacja wygenerowała aż 0,92% SHR%, co świadczy o dużym zainteresowaniu widzów tym nowopowstałym kanałem.

PULS 2 przygotowała dla widzów w sierpniu dużą porcję emocjonujących programów lifestylowych i reality. W soboty o 17:00 stacja zaprasza na program „10 lat mniej”, w którym bohaterowie z pomocą ekspertów przechodzą niesamowite metamorfozy. W każdym odcinku dwie osoby poddają się szeregowi zabiegów kosmetycznych, a nawet oddają się w ręce chirurgów plastycznych – wszystko w jednym celu: by wyglądać młodziej.

Kolejna propozycja stacji to „Ból za kulisami sławy” emitowany w czwartki o 19:30. W programie tym widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska życiu najbardziej popularnych gwiazd. Za hollywoodzkim sukcesem kryje się czasem tragiczna opowieść. Dramaty rodzinne, używki, sprawy sądowe, czy wypadki często idą w parze z na pozór idealnym życiem gwiazd. Twórcy programu ujawniają kulisy bajecznego życia celebrytów.

W poniedziałki o 23:00 PULS 2 zaprasza na ekscytujący program reality „JRG w akcji”. Jest to nowa produkcja polska przedstawiająca z bliska pracę straży pożarnej, podczas dramatycznych i pełnych emocji akcji ratunkowych. Od poniedziałku do czwartku o 21:30 stacja zaprasza na nie całkiem poważny program rozrywkowy „Ktoś tu zwariował!”, ukazujący ludzi i zwierzęta w niecodziennych sytuacjach. W programie m.in.: pokaz mody dla psów w Londynie; festiwal krokodyli w Pakistanie; człowiek oferujący swoją skórę jako powierzchnię reklamową; wielka bitwa na poduszki i wiele innych zaskakujących sytuacji!

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *