PULS 2 z dynamicznymi wzrostami oglądalności

Działająca od lipca stacja PULS 2 zdobyła w listopadzie udziały w grupie komercyjnej na poziomie 0,5%, i aż 0,9% SHR% w grupie mam z dziećmi (W 25-54 Ch4-9). W grupie najmłodszych – dzieci w wieku 4-12 lat stacja cieszy się już dużą popularnością – w godzinach nadawania stacji średni udział Puls 2 w listopadzie wyniósł aż 1,8%.

Rośnie także widownia stacji w grupie 16-49 lat odbierającej naziemną telewizję cyfrową – w listopadzie udział PULS 2 wyniósł 2,1%, a w pierwszych dniach grudnia wzrósł do 2,6%.

Stacja PULS 2 wciąż doskonali swoją ofertę programową. W grudniowe wieczory – od poniedziałku do czwartku o 20:30 stacja zaprasza na medyczny hit z Wysp Brytyjskich pt. „Gra o życie”.

„Gra o życie” to serial medyczny ukazujący pełne emocji historie ludzkie, rozgrywające się w miejskim szpitalu w Holby. Na tutejszy oddział ratunkowy codziennie przybywają tłumy pacjentów, wymagających natychmiastowej pomocy. Ich życie znajduje się w rękach personelu medycznego, który pracuje pod ciągłą presją. Dr Ruth Winters, dr Toby de Silva i reszta załogi medycznej szpitala w Holby, każdego dnia przeżywa wzloty i upadki w życiu nie tylko zawodowym, ale i prywatnym.

Od 3 grudnia PULS 2 gości na swojej antenie kolejne odcinki serialu „Ja, ona i Eva”, znanego z anteny TV Puls. „Ja, ona i Eva” zadebiutował na antenie TV Puls we wrześniu tego roku i był emitowany do 30 listopada. Przeniesienie serialu między antenami wynika ze strategii rozwoju stacji PULS 2.

Dane: NAM, XI 2012, 1-5 XII 2012, A 16-49, A 16-49 DTT (= yes), W 25-54 Ch4-9, A 4-12

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *