PULS 2 z rekordem oglądalności

W piątek, 26 lipca, PULS 2 pobił swoje kolejne rekordy osiągając najlepsze jak dotąd wyniki zarówno w grupie komercyjnej, w grupie 4+, jak i wśród widzów Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

W ostatni piątek w grupie 16-49 PULS 2 miał 2,19% SHR w rynku, co dało stacji 10. miejsce w Polsce. Kanał pobił swój rekord również wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej w grupie 16-49 osiągając 7,53% SHR (DVB-T, 16-49) i zajmując 5. miejsce w Polsce. Rekordowy okazał się też wynik w grupie 4+ -€“ udział 2,01% SHR po raz kolejny dał stacji najwyższe jak dotąd, 11. miejsce w kraju.

Kolejne w ostatnim czasie rekordy PULS 2 to efekt coraz lepszej oferty programowej dla całej rodziny. PULS 2 powstał zaledwie rok temu. To jeden z dwóch kanałów Telewizji Puls Sp. z o.o. z komplementarną ofertą programową wobec TV Puls. Kanał jest dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz w ofercie ponad 350 operatorów kablowych. PULS 2 nie jest jeszcze obecny w ofercie platform satelitarnych, więc jego potencjał jest jeszcze większy.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *