„Pytanie na śniadanie” kończy 20 lat

„Pytanie na śniadanie” kończy okrągłe 20 lat. Z tej okazji na widzów i sympatyków porannego programu telewizyjnej Dwójki czeka moc atrakcji. Wśród nich: specjalne, urodzinowe wydania „Pytania na śniadanie”, spotkania na żywo z fanami w Warszawie i Sopocie oraz wielki jubileuszowy koncert w Operze Leśnej. A to wszystko w weekend 27 i 28 sierpnia.

Sprawdź godziny emisji audycji „Pytanie na śniadanie” w PROGRAMIE TV

„To już 20 lat, to już 20 lat, cóż więcej nam potrzeba…” – takie słowa padają  w specjalnym, urodzinowym spocie „Pytania na śniadanie” wprowadzając widzów w radosny klimat jubileuszu najpopularniejszego programu śniadaniowego w Polsce. A jest co świętować. Ponad 20 lat na antenie i kilkaset tysięcy widzów każdego dnia, dzięki którym „Pytanie na śniadanie” utrzymuje się na szczycie rankingów oglądalności w swoim paśmie.

Wielka urodzinowa feta rozpocznie się w sobotę, 27 sierpnia tuż przed godziną 8.00, czyli wraz ze startem specjalnego, rocznicowego wydania „Pytania na śniadanie”. Tego dnia program będzie realizowany równolegle z Warszawy i Sopotu. Atrakcji nie zabraknie! Wśród niespodzianek przewidziano m.in. wielki pojedynek kucharzy oraz „wspomnień czar”, czyli przypomnienie najgłośniejszych wpadek prowadzących i najbardziej wzruszających momentów w historii programu. Widzowie przekonają się także, jak gwiazdy „Pytania na śniadanie” prezentowały się w wieku 20 lat i jak od kuchni wygląda produkcja porannego show Dwójki. Nie zabraknie życzeń oraz wyjątkowych spotkań m.in. z ludźmi, którym program pomógł odmienić życie oraz z gwiazdami, które z „Pytaniem na śniadanie” dorastały. Najwierniejsi fani programu będą mieli okazję wziąć udział w urodzinowym quizie wiedzy o PnŚ.

Sobotni wieczór upłynie pod znakiem hucznej urodzinowej gali. Wielki koncert pod hasłem „20 lat Pytania na śniadanie” odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej. Widzowie w całej Polsce będą go mogli oglądać na żywo w telewizyjnej Dwójce. Na scenie plejada gwiazd. Jak na obchody „dwudziestki” przystało, wśród gości nie zabraknie śpiewającej młodzieży. W Sopocie wystąpią m.in.: Karolina Stanisławczyk, Dagmara Bryzek, Ola Szwed, Chris Cugowski, Kuba Szmajkowski, Paweł Skiba, Oskar Cyms, Filip Lato i Kuba Dobrzański.

Podczas rocznicowej gali w Operze Leśnej wystąpią również: Izabela Trojanowska, Paulla, Krzysztof Prusik i Marlena Drozdowska. Koncert uświetnią Sienna Gospel Choir i zespół Komodo, czyli trzech DJ-ów, którzy potrafią rozkręcić każdy bal. Mnóstwa pozytywnych wibracji dostarczy ponadto grupa Hamak Band, której motto brzmi: „Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić”. Konstatacja ta okaże się  bardzo bliska także innym gościom urodzinowej gali, czyli ekipie „Kabaretu. Super Show Dwójki”. A skoro to dwudziestolecie, to wisienki na urodzinowym torcie również będą dwie. Pierwsza to spektakularne show z największymi przebojami ABBY. „The show – a Tribute to ABBA”. Nieśmiertelne hity ABBY w wykonaniu grupy, która podbiła największe światowe sceny, będą niczym fajerwerki na urodzinowym party.

Druga niespodzianka to wspólny występ gospodarzy „Pytania na śniadanie”. Chociaż ich specjalizacją są rozmowy z gośćmi w studio, przed sopocką zaśpiewają i zatańczą. Występ będzie wyjątkowy, ponieważ na co dzień i od święta wszyscy tworzą zgrany, zżyty i rewelacyjnie zestrojony zespół.

Najlepsze, najbardziej wystrzałowe i wzruszające momenty sobotniej gali – pod hasłem „przeżyjmy to jeszcze raz” powrócą w niedzielnym wydaniu „Pytania na śniadanie”. Widzowie będą mieli okazję zajrzeć za kulisy koncertu, poznają sprawdzone sposoby na dobry wypoczynek i relaks po hucznej imprezie. Prowadzący podpowiedzą ponadto, w których nadmorskich miejscowościach najchętniej relaksują się gwiazdy, jak wyglądały wakacje w latach 60., 70. i 80. oraz zdradzą 5 powodów, dla których warto wybrać się nad Bałtyk. Zapowiada się wyjątkowy weekend. Ekipa programu i widzowie „Pytania na śniadanie” w kolejne dwudziestolecie wejdą prężnie, z optymizmem i z pokładami pozytywnej energii.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Jubileuszowy koncert w Operze Leśnej w sobotę, 27 sierpnia w TVP2 od godz. 20.00 NA ŻYWO

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *