„Pytanie na śniadanie” z nowym wideoportalem

„Pytanie na śniadanie” pod adresem pytanienasniadanie.tvp.pl uruchomiło nowy wideoportal o charakterze lifestylowym. Główne działy serwisu to: moda, kuchnia, zdrowie, gwiazdy, porady i uroda. Serwis przygotowany został w technologii Responsive Web Design (RWD), umożliwiającej dostęp do bogatej oferty wideo nie tylko za pośrednictwem komputera, ale również urządzeń mobilnych.

Portal wyróżnia m.in. uproszczona do minimum, intuicyjna nawigacja. Przejrzysty, nowoczesny layout, opracowany został w oparciu o nową identyfikację graficzną programu „Pytanie na śniadanie”. Wyszukiwarka pozwala użytkownikowi łatwo odnaleźć to, co go interesuje, a kalendarium wydań ułatwia korzystanie z zasobów portalu w tradycyjny sposób. Portal został także zoptymalizowany pod kątem prezentacji wszystkich nowoczesnych form reklamy internetowej.

W portalu znajdą się materiały filmowe tworzone w studiu „Pytania na śniadanie”. Nie zabraknie także felietonów, relacji z ważnych wydarzeń, a także wywiadów przygotowywanych przez mobilne ekipy reporterów porannego magazynu TVP2 HD. Ważnym elementem serwisu będą też materiały wideo powstające z myślą o nowym portalu.

Komunikacja z użytkownikami odbywać się będzie również za pomocą nowego formularza kontaktowego, Facebooka (profil „Pytania na śniadanie” ma ponad 250 tysięcy fanów), Google+, Instagrama.

Serwis jest dostępny pod tym samym, co dotychczas adresem internetowym: pytanienasniadanie.tvp.pl.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *