W poniedziałek 11 sierpnia, po wakacyjnym sobotnim wydaniu, na antenę TVP2 HD powraca poranny program “Pytanie na śniadanie”. Będzie gościć w domach telewidzów od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-11:00. Program zobaczymy jeszcze w wakacyjnej odsłonie.

Widzów czeka sporo niespodzianek. Ekipa programu spotka się z gwiazdami z pierwszych stron gazet, pozna bohaterów nowych seriali TVP i odkryje ich nieznane pasje. Po raz pierwszy do studia “Pytania na śniadanie” zawita aktor Andrzej Grabowski z bratem Mikołajem. Emilia Komarnicka – gwiazda “Na dobre i na złe” i “Rancza” opowie o swoich przygodach na Korsyce. Tylko w “Pytaniu na śniadanie” pojawi się w sierpniu nowa prowadząca “The Voice of Poland” Magdalena Mielcarz.

W programie zostaną zaprezentowani również bohaterowie nowego serialu komediowo-obyczajowego TVP2 “O mnie się nie martw”. Główną role gra w nim Joanna Kulig. Premiera nowości TVP2 już w piątek, 5 września.

Ekipa “Pytania na śniadanie” w sierpniu zabierze widzów w podróż po Polsce i świecie, poleci jakie książki przeczytać latem i na jakie filmy i koncerty warto pójść do kina.

“Pytanie na śniadanie” nie zapomni także o mamach i kobietach w ciąży. W nowych odcinkach niezmiennie poruszane będą tematy dotyczące zdrowia, mody i urody.

“Pytanie na śniadanie” najdłużej nadawany magazyn telewizji śniadaniowej. Program jest obecny na antenie TVP2 od 2002 roku, prezentowany codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-11:00. Każdego dnia ogląda go około pół mln widzów, ma ponad 155 tys. fanów na FB. Gospodarze PnŚ to dziennikarze i osobowości telewizyjne.

1 września 2014 roku “Pytanie na śniadanie” ma zaskoczyć widzów nową odsłoną.

Źródło: Telewizja Polska