Radio ESKA z programem „Muzyką się żyje”

Od 10 października 2016 roku codziennie między godziną 18:00 a 20:00 na antenie Radia ESKA nadawana jest nowa audycja „Muzyką się żyję”, którą prowadzi Marcin „Puoteck” Nozdryń-Płotnicki.

Nowa propozycja programowa Radia ESKA „Muzyką się żyje” to pasmo dedykowane muzyce, ale w poszerzonej formule. W audycji znajdują się informacje o muzycznych premierach, koncertach i festiwalach. Do studia zapraszane są najpopularniejsze gwiazdy. Słuchacze mogą brać udział w licznych konkursach, organizowanych na antenie.

Nowy program pojawił się w miejsce listy przebojów „Gorąca20”, która jednak nie znika. W „Muzyką się żyje” prowadzący będzie zachęcał do głosowania na listę, łączył się z głosującymi i wręczał im nagrody, a trzy najpopularniejsze hity dnia zostaną zaprezentowane na finał każdej audycji. Pełne zestawienie „Gorącej20” dostępne jest na Eska.pl, a wszystkie hity listy można odsłuchać w dedykowanym kanale „Gorąca 20” w serwisie eskaGO.pl.

Jako nazwę nowego pasma zdecydowaliśmy się wybrać hasło ostatniej kampanii reklamowej Radia ESKA – „Muzyką się żyje”. Po pierwsze doskonale oddaje charakter audycji, poza tym świetnie sprawdziło się w spocie, o czym świadczy bardzo pozytywny feedback od słuchaczy ESKI. Mamy nadzieję, że nowa wzbogacona formuła pasma „Muzyką się żyje” spodoba się naszym słuchaczom. W końcu tak jak obiecaliśmy w kampanii – z ESKĄ każda chwila może być hitem – mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowa sieci ESKA.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *