Radio Pogoda nadaje w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku

Od 1 marca 2016 roku mieszkańcy Bydgoszczy, Wrocławia i Aglomeracji Śląskiej mogą słuchać Radia Pogoda, które nadaje muzykę i ciekawe programy dla dojrzałych słuchaczy. Najmłodsza marka z portfolio Grupy Radiowej Agory jest już obecna w 7 polskich miastach.

Radio Pogoda rozpoczęło dziś nadawanie w trzech kolejnych lokalizacjach – w Bydgoszczy na częstotliwości 103,5 FM, we Wrocławiu na 106,1 FM, a także na Śląsku – na 94,5 FM.

Uruchomienie kolejnych stacji pod marką Radio Pogoda było możliwe dzięki zmianie nazwy 3 rozgłośni Grupy Radiowej Agory nadających poprzednio jako Rock Radio. Zgodę na tę zmianę wyraziła w styczniu br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Rock Radia nadal można słuchać w eterze w 4 polskich miastach – w Warszawie, Poznaniu, Opolu i Krakowie. W innych lokalizacjach słuchacze stacji, na antenie której pojawiają się wyraziste postacie i najpopularniejsze rockowe przeboje, mogą włączyć program w internecie – w serwisie Tuba FM oraz aplikacji Tuba FM na urządzenia mobilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi.

Radia Pogoda to trzecia muzyczna marka Grupy Radiowej Agory. Stacja nadaje od połowy 2015 roku w Krakowie, Poznaniu, Opolu oraz Warszawie, a od marca br. także w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku. Na jej antenie można usłyszeć piosenki z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a także znane i lubiane głosy – m.in. Krystynę Loskę, Ksawerego Jasieńskiego, Wojciecha Pijanowskiego i Magdalenę Olszewską-Mikołajczak. Program stacji skierowany jest w szczególności do osób w wieku powyżej 50 lat, a jej hasło to „Najpiękniejsze wspomnienia”.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *