Kanały AXN z nowymi logotypami i oprawą (grafika)

23 marca 2016 roku kanały AXN w Polsce pojawią się w nowej, odświeżonej odsłonie. Zmianie ulegnie oprawa graficzna stacji, zmienią się również logotypy kanałów telewizyjnych oraz serwisu AXN NOW. Wraz z początkiem marca telewizja rozpoczyna działania promocyjne wspierające rebranding oraz wiosenne nowości.

Choć AXN w dalszym ciągu pozostaje naturalnym wyborem dla widzów poszukujących akcji i mocnych wrażeń, wzbogacamy nasze kanały o programy pełne intryg i prawdziwych emocji – powiedział John Rossiter, dyrektor generalny SPT Networks w Europie Centralnej. – Zmiana szaty graficznej idzie w parze z bardziej wnikliwym podejściem do oferty programowej, która jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby odbiorców AXN za pośrednictwem telewizji linearnej, internetu, a także w mediach społecznościowych – dodaje John Rossiter.

Nowa, dynamiczna oprawa wykorzystuje awangardowy krój fontu zaprojektowany przez dział marketingu SPT Networks w Hiszpanii. Jego przekaz dodatkowo wzmacnia trójwymiarowa piramida – tradycyjnie utożsamiana z tajemniczością i energią – przedstawiona w żywych odcieniach czerwieni.

AXN kojarzy się z energią, akcją, namiętnością i dreszczykiem emocji. W ramach nowej kampanii udało nam się okiełznać drzemiącą w tych cechach moc; wykorzystujemy ją, by zachęcić widzów do odkrycia tej wiosny czegoś naprawdę ekscytującego – wyjaśnił Maurizio Vitale, senior vice president of marketing w SPT Networks, który odpowiada za proces rebrandingu marki AXN na całym świecie.

axnnowelogotypy

Z okazji rebrandingu, SPT Networks w Europie Środkowej przygotowało również specjalną aplikację mobilną AXN, która będzie dostępna dla użytkowników telefonów z systemem Android na Węgrzech, w Polsce i Rumunii już na początku marca. Aplikacja powstała, aby dać widzom AXN jeszcze więcej swobody w dostępie do treści oferowanych przez kanał, takich jak wiadomości, zdjęcia, zapowiedzi i materiały wideo. Ma także ułatwić bezpośrednią komunikację z widzami w social media.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *