„Warsaw Shore” 5 w player.pl

28 lutego 2016 roku o godzinie 23:00 na antenie MTV Polska wystartował piąty sezon reality show „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, a chwilę po emisji, premierowe odcinki są dostępne na platformie player.pl. Dodatkowo widzowie platformy zyskują możliwość obejrzenia wszystkich sezonów show oraz spin offu sezonu czwartego, czyli „Warsaw Shore – Oglądaj z Dziewczynami”.

Platforma player.pl będzie jedynym miejscem w sieci, w którym odcinki „Warsaw Shore” zostaną udostępnione po premierze w liniowym kanale telewizyjnym MTV Polska. Widzowie będą mogli je obejrzeć zarówno w modelu bezpłatnym, jak i płatnym bez reklam.

Program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to jeden z naszych kluczowych programów, który od lat bije rekordy oglądalności, a TVN i serwis VOD player.pl to dla nas bardzo ważni partnerzy – mówi Daniel Reszka, VP, Marketing & Product, Viacom International Media Networks Polska. – Cieszymy się, ze dzięki platformie player.pl będziemy mogli zaprezentować ten program jeszcze szerszej publiczności. Wierzymy, że bliska współpraca pomiędzy silnym graczem telewizyjnym a bardzo prężnym serwisem online zaowocuje bardzo dobrymi rezultatami i synergiami niemożliwymi do osiągnięcia działając w pojedynkę.

Współpraca pomiędzy player.pl a Viacom International Media Networks Polska to kolejny krok w poszerzaniu biblioteki programów dedykowanych pokoleniu tzw. Millenialsów, którzy konsumują media przede wszystkim poprzez internet. Od teraz poza szeroką ofertą programów TVN oraz własnych produkcji player.pl, możemy zaoferować naszym użytkom dostęp do wszystkich sezonów, bijącego rekordy popularności, „Warsaw Shore” – powiedział Christian Anting, Członek Zarządu ds. Digital & e-Commerce.

Program „Warsaw Shore” będzie nadal obecny na różnych platformach MTV. Premierowe odcinki niezmiennie będą emitowane w niedziele o godzinie 23:00 na kanale MTV Polska. W mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej www.mtv.pl fani znajdą shorty oraz niepublikowane materiały z planu, a pełne odcinki programu dostępne będą bez reklam w płatnej części aplikacji MTV Play.

Wszystkie poprzednie sezony programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” cieszyły się popularnością. „Warsaw Shore”, jako pierwszy program w historii polskiego MTV, został wyemitowany w innych krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Szwecji i Holandii. W tym sezonie skład Ekipy po raz kolejny ulegnie zmianie. Po tym, jak Alan zrezygnował z udziału w sezonie by skupić się na karierze sportowej, do Ekipy dołączyli Piotrek i Paweł – szaleni bliźniacy z Dolnego Śląska. Ponadto, do programu wróci Ewelina, która nie brała udziału w poprzedniej edycji.

Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Profil programu „Warsaw Shore” w portalu Facebook zyskał już ponad pół miliona fanów.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *