Radio Pogoda z nowym „Pogodnym porankiem…”

Od 1 września 2016 roku Radio Pogoda będzie zachęcać wszystkich do słuchania programów z jesiennej ramówki. Nowością w niej będzie pojawienie się duetu Joanna Piłat-Kruk i Zygmunt Chajzer, który poprowadzi „Pogodny poranek Radia Pogoda”. Stacja zachowuje swój muzyczny charakter i nadal będzie nadawać utwory, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia.

„Pogodny poranek Radia Pogoda” w nowej odsłonie – z duetem prowadzących Joanna Piłat-Kruk i Zygmunt Chajzer będzie nadawany o stałej porze, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-10:00. W audycji pojawią się informacje, które ułatwią rozpoczęcie dnia i poprawią nastrój każdego słuchacza, m.in. propozycje śniadaniowych dań, wskazówki wróżki Miłki Krogulskiej, życzenia dla jubilatów, a także konkursy antenowe.

Od godziny 10:00 do 14:00 emitowane będzie muzyczne pasmo „Radio Pogoda – najpiękniejsze wspomnienia”. Oprócz dużej porcji muzyki można w nim usłyszeć m.in. wspomnienia gwiazd, życiorysy najpopularniejszych piosenkarzy i aktorów oraz historie największych przebojów sprzed lat. W ramówce stacji pozostaje też cykl „Czy pamiętasz te seriale”. Zespół Radia Pogoda, wspólnie z twórcami polskich seriali i aktorami, opowiada w nim o takich produkcjach, jak np. „Rodzina Leśniewskich”, „Tulipan”, „Alternatywy 4”, „Doktor Ewa” czy „Kapitan Sowa na tropie”.

W godzinach 14:00-15:00 Radio Pogoda zaprasza na program „Pogodni panowie w Radiu Pogoda”. Prowadzą go Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski, którzy potrafią rozbawić odbiorców swoimi historiami i wspomnieniami. W godzinach 15:00-17:00 słuchacze stacji mogą wziąć udział w „Koncercie życzeń” i przekazać życzenia wybranej osobie. Natomiast po godzinie 17:00 rozpoczynają się 3-godzinne „Fajfy Radia Pogoda” z muzyką, która sprawdza się na potańcówkach, spotkaniach towarzyskich, podczas jazdy samochodem czy w trakcie odpoczynku po pracy.

Późnym wieczorem, po godzinie 22:00 w Radiu Pogoda pojawią się kolejne rozmowy Mariana Dachniewskiego z gwiazdami. Godzinne wywiady, które nie są przerywane muzyką czy reklamami, pozwalają słuchaczom stacji poznać losy, wspomnienia i zainteresowania ciekawych gości – m.in. aktorów, wokalistów, sportowców i pisarzy znanych kilku pokoleniom Polaków.

Wprowadzenie nowej, jesiennej ramówki Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, na www.radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *