29 sierpnia 2016 roku Radio WAWA wprowadziło zmiany do ramówki. “Szczęśliwa 13” to nowa lista przebojów prowadzona przez Kubę Adamiaka, nadawana codziennie od godziny 19:00. Wieczorne “Muzyczne Party” zyskało nowego prowadzącego – Mateusza Kwiatkowskiego.

Listę przebojów Radia WAWA tworzy 13 najnowszych i najpopularniejszych polskich piosenek. Słuchacze mogą na nie głosować poprzez www.radiowawa.pl. Gospodarzem audycji został Jakub Adamiak, który w wakacje prowadził “Wakacyjną Listę Przebojów”.

Mateusz Kwiatkowski jest nowym prezenterem pasma wieczornego “Muzyczne Party”. Usłyszeć go można od poniedziałku do czwartku od godziny 20:00 do 22:00, a w piątki i soboty od godziny 20:00 do 24:00. Podczas audycji będzie łączył się na antenie ze słuchaczami, wręczał im upominki i przesyłał pozdrowienia, a w każdy piątek będzie rozdawał w specjalnym konkursie “imprezową kasę”.

Mateusz Kwiatkowski był wcześniej związany z Radiem Zet Gold. Pracował także w Radiu Planeta w Koninie.

Po wakacjach na antenę wraca audycja Pawła Wiszniewskiego “Weekend z Gwiazdą”, która będzie nadawana w soboty i niedziele. W sztandarowym programie Radia WAWA prezenter rozmawia z najbardziej znanymi polskimi artystami.

Źródło: Grupa ZPR Media

Share and Enjoy !

0Shares
0 0