„Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” nową produkcją TV Puls

W poniedziałek, 3 października 2016 roku, TV Puls rozpocznie emisję programu rozrywkowego „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!”. „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” to najnowsza produkcja Telewizji Puls.

Sprawdź godziny emisji programu „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!”

Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – wokalistka zespołu „Red Lips” wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać. W najnowszej produkcji Telewizji Puls – programie „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – przemierzy kraj wzdłuż i wszerz tylko po to, żeby poznać i przybliżyć widzom przedstawicieli polskiej rozrywki. Każdy odcinek to inna przygoda. Ruda pozna utalentowanych ludzi, którzy zarażą wszystkich swoją pasją i energią. Razem z Rudą stworzą przebój, który zaśpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka, a po zakończeniu całej serii powstanie specjalne płyta z hitami Szalonych Fabryk Polskiej Muzyki!

Producentem programu „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” jest dom produkcyjny i kreatywny Inbornmedia. Firma zrealizowała produkcje telewizyjne m.in. dla takich stacji telewizyjnych, jak Discovery Channel, TVN i Polsat.

„Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!”

Premiera: poniedziałek, 3 października, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *