Radio ZET po raz 5. z akcją „Morze, Góry i Mazury”

Radio ZET zaprasza do aktywnego spędzenia długiego weekendu majowego. To już piąta edycja akcji „Morze, Góry i Mazury” odbywającej się w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach.

W tym roku majówka z Radiem ZET (30 kwietnia-3 maja) zapowiada się wyjątkowo aktywnie. W każdym z miast partnerskich powstaną miasteczka radiowe ze specjalnymi strefami, w których będzie można za darmo wypożyczyć rowery, kijki do nordic walkingu, wziąć udział w licznych konkursach i grach miejskich, zobaczyć pokazy pierwszej pomocy, porozmawiać z instruktorami, a licencjonowani przewodnicy pomogą zaplanować trasy spacerów i rowerowych wycieczek ukazujących piękno przyrody i okolicznych miejsc, które każdy turysta powinien odwiedzić.

Ponadto, w Szczyrku będzie można spróbować swoich sił przeprawiając się przez most linowy, skorzystać ze ścianki wspinaczkowej oraz toru curlingowego. W Łebie powstaną strefy fitness i ogólnodostępna siłownia, a w Mikołajkach będzie można popływać żaglówkami ze sternikiem oraz spędzić aktywnie czas na lodowisku syntetycznym.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *