Finał PP Lech – Legia w Polsacie i Polsacie Sport

2 maja 2016 roku Polsat i Polsat Sport pokażą finałowy mecz Pucharu Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie, podobnie jak przed rokiem, zmierzą się Lech Poznań i Legia Warszawa. Mecz, bez dodatkowych opłat, będą mogli zobaczyć również użytkownicy telewizji internetowej IPLA.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Transmisję studiem o godzinie 14:30 rozpocznie Polsat Sport, natomiast widzowie Polsatu będą mogli zobaczyć 10 minutowe studio przed meczem, który rozpocznie się o godzinie 16:00. Stacja pokaże ceremonię wręczenia Pucharu Polski oraz dłuższe studio po meczu które potrwa do emisji „Wydarzeń” o godzinie 18:50.

Mecz skomentują Mateusz Borek i były reprezentant Polski – Waldemar Prusik. W studiu gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. były piłkarz Lecha Poznań – Jarosław Araszkiewicz i Legii Warszawa – Dariusz Dziekanowski oraz Roman Kołtoń. Wywiady z zawodnikami i trenerami obu zespołów przeprowadzą reporterzy: Marcin Feddek, Mateusz Majak i Marcin Lepa.

Finał Pucharu Polski na żywo będą mogli obejrzeć również użytkownicy telewizji internetowej IPLA. Spotkanie będzie można śledzić zarówno na komputerach, na urządzeniach mobilnych – laptopie, tablecie czy smartfonie oraz w SmartTV. Po raz pierwszy finał Pucharu Polski dostępny będzie na wielu platformach, legalnie i bez dodatkowych opłat.

Trofeum broni zespół ze stolicy, który przed rokiem pokonał poznaniaków 2:1. Legia jest również faworytem w tegorocznej edycji Pucharu Polski.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *