Radio ZET Gold z ofertą na Wielkanoc 2016

Święta Wielkanocne w Radiu ZET Gold upłyną pod znakiem wyjątkowych spotkań z gwiazdami i „Największych przebojów wszech czasów”.

W sobotę od godziny 10:00 świąteczne wydanie programu „W cztery oczy” Magdy Kasperowicz, której gościem będzie aktorka Joanna Brodzik. Popołudnie i ostatnie przedświąteczne przygotowania umili słuchaczom Piotr Opoka, który dołączył do zespołu Radia ZET Gold. Ostatnio był prowadzącym Antyradia. Wieczorem między godziną 18:00 a 22:00 Witold Lazar zaprezentuje „Wielką muzykę na Wielką Sobotę”. Utwory, które raz w roku, w ten niezwykły wieczór zabrzmią naprawdę wyjątkowo.

Wielkanocna niedziela to czas świętowania i składania życzeń. Nie zabraknie ich przez cały dzień w programach Magdy Kasperowicz (godziny 10:00-15:00), Tomka Szymaniaka (godziny 15:00-18:00) oraz w specjalnym wydaniu „Koncertu życzeń Radia ZET Gold”, na które o godzinie 18:00 zaprosi Zbigniew Zegler. Dzwoniąc do studia w trakcie trwania programu będzie można pozdrowić swoich najbliższych i zadedykować im wybrane utwory.

W lany poniedziałek od godziny 12:00 do 16:00 świąteczne spotkanie z muzycznymi legendami lat 80. Alicja Bendkowska, Jurek Piasny i Bogdan Fabiański oraz wyznania i opowieści gwiazd – Lisy Stansfield, Kim Wilde, Zucchero i muzyków Simple Minds.

Na zakończenie świąt w Radiu ZET Gold uczta dla osób lubiących dobrą muzykę – „Koncert, jakiego nie było”. Największe przeboje najpopularniejszych artystów w wersjach, o których mało kto słyszał. Na jednej scenie spotkają się m.in.: Tina Turner, Madonna, Queen, Paul McCartney, U2, Kylie Minogue, ABBA i wielu innych. Koncertowe spotkanie z gwiazdami w świąteczny poniedziałek od godziny 20:00.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *