Radio ZET wprowadza wakacyjną ramówkę

Trasa koncertowa „Lata ZET i Dwójki” oraz plenerowe studio „ZET Cafe” to najważniejsze letnie akcje przygotowane w tym roku dla słuchaczy przez Radio ZET. Na antenę powraca audycja „ZET Dance”. Poza tym będzie dużo tanecznych hitów, urodzinowe konkursy i zabawy oraz odpoczynek od polityki, czyli przez cały tydzień „Upalne granie bez cienia mówienia”.

Koncerty „Lata ZET i Dwójki” z udziałem polskich gwiazd odbędą się w siedmiu miastach (Kołobrzeg, Słubice, Toruń, Gdańsk, Łódź, Koszalin i Uniejów). Wszystkie z nich będzie można usłyszeć na żywo w Radiu ZET i obejrzeć w TVP2 HD. W soboty z plenerowego studia „ZET Cafe” Agnieszka Kołodziejska zaprosi do miejsc, które warto odwiedzić i opowie o wydarzeniach, które trzeba zobaczyć. Relacje na żywo na antenie do usłyszenia między godziną 10:00 a 14:00. W tym roku na trasie „ZET Cafe” jest jedenaście miast i miasteczek: Olsztyn, Jelenia Góra, Uniejów, Mrągowo, Giżycko, Warszawa, Czarna Góra, Szczecin, Inwałd, Łódź i Piła. Dla tych, którzy wybierają się nad polskie morze propozycją jest „Active Summer”, czyli cykl imprez zachęcających do aktywnego spędzania wolnego czasu na plaży. W tym roku stacja odwiedzi Jastarnię, Sopot, Łebę, Ustkę, Kołobrzeg i Pobierowo.

Letnia ramówka Radia ZET startuje 29 czerwca. Niezmiennie od poniedziałku do piątku emitowany będzie program poranny „Dzień dobry bardzo” (godziny 6:00-10:00). Od godziny 10:00 muzyczne pasma „Upalne granie bez cienia mówienia” prowadzone rotacyjnie przez prezenterów Radia ZET. W piątki i soboty od godziny 21:00 Radio ZET zaprasza słuchaczy na „ZET Dance”, czyli największe taneczne przeboje non-stop. W tygodniu nie zabraknie audycji Kamila Nosela, w soboty – „Listy przebojów Radia ZET” (godziny 18:00-21:00), a w niedziele – „Aktywnie bardzo” (godziny 7:00-10:00) oraz „Świata według blondynki” (godziny 10:00-14:00).

Nowością w wakacyjnej ramówce Radia ZET będzie audycja „Sensacje XXV-lecia”, czyli ciekawe historie, tajemnice i nieznane fakty z dziejów Radia ZET według Szymona Majewskiego (poniedziałek-piątek, godzinya 15:40). Na antenie cały czas będzie można wygrać 25 samochodów na 25 lat Radia ZET. Słuchacze wybiorą też największy przebój 25-lecia, który zostanie ogłoszony pod koniec wakacji, a także będą mogli wziąć udział w konkursie „ZET Dance” na najciekawszą interpretację tańca prezentowanego w urodzinowych spotach. Na zwycięzców czeka Suzuki Celerio.

„Gość Radia ZET” Moniki Olejnik będzie emitowany do 5 lipca i powróci po wakacyjnej przerwie.

Źródło: Eurozet

One Comment on “Radio ZET wprowadza wakacyjną ramówkę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *