Radio ZET ze specjalnym programem na rocznicę wojny Ukraina – Rosja

24 lutego temat pierwszej rocznicy wybuchu wojny w Ukrainie zdominuje ramówkę Radia ZET. Specjalna oprawa, dodatkowe rozmowy z politykami, wydłużone Wiadomości, goście z Ukrainy i relacje korespondentów z różnych miejsc na świecie.

Jak zmienił się świat rok po wybuchu brutalnej wojny w Ukrainie? Jaką rolę w konflikcie odgrywa Polska? Co z bezpieczeństwem międzynarodowym? Czy grozi nam eskalacja konfliktu i jakie są perspektywy pokojowe? Na te i inne pytania 24 lutego będą szukać odpowiedzi dziennikarze Radia ZET i ich goście.

W pierwszą rocznicę wybuchu wojny Radio ZET wprowadzi specjalną oprawę dźwiękową. Na antenie stacji pojawią się dodatkowe wydania programu „Gość Radia ZET” nadawane o 7:02, 8:02 i 17:02. Zostaną wydłużone Wiadomości oraz wprowadzone dodatkowe wydania serwisów informacyjnych w „połówkach” godzin od godz. 5 do 19. W programie będzie można usłyszeć specjalne relacje korespondentów z Kijowa, Stanów Zjednoczonych, Londynu, Brukseli, Berlina, Tallina i strefy przygranicznej. Zostaną również zaprezentowane wyniki przygotowanego badania opinii publicznej związanego kwestią ukraińską.

W tym dniu w Wiadomościach Radia ZET będzie można usłyszeć głosy ukraińskich dziennikarzy mieszkających w Polsce – Ołeny Babakovej i Żeni Klimakina.

Punktualnie o 8:45 na antenie Radia ZET, podobnie jak w innych stacjach komercyjnych nadawców radiowych: Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Time, zabrzmi utwór „Give Peace a Chance” Johna Lennona. To symboliczny wyraz solidarności z Ukraińcami, zmagającymi się z wojną.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *