Radiowa Czwórka na 17. Ostróda Reggae Festival

W czwartek, 10 sierpnia rozpocznie się Ostróda Reggae Festival – największa impreza poświęcona muzyce reggae w Polsce. Radiowa Czwórka wybierze się na festiwal, by na bieżąco informować swoich słuchaczy o przebiegu imprezy.

Tegoroczna, 17. edycja Ostróda Reggae Festival potrwa od 10 do 13 sierpnia. Na czterech scenach (Red, Green, Yellow i Jah Love Conscious Corner) wystąpi prawie 40 artystów, m.in.: Shaggy, Cała Góra Barwinków, Paprika Korps, Bakshish, czy The Skints. Radiowa Czwórka jak co roku objęła wydarzenie swoim patronatem.

Czołowe polskie święto muzyki wywodzącej się z Jamajki – Ostróda Reggae Festiwal – z sukcesem udowadnia uniwersalizm treści niesionych przez reggae. Festiwal zyskał globalną markę, cenioną przez fanów i artystów w wielu miejscach świata, a my przybliżymy słuchaczom jego wyjątkową atmosferę – zapowiada Justyna Tylczyńska, dziennikarka radiowej Czwórki.

W piątek 11 sierpnia od godziny 18:00 do 20:00 z czwórkowego festiwalowego studia plenerowego będzie nadawana specjalna audycja z udziałem Bartosza Wójcika – tłumacza i menadżera kultury oraz organizatora Uniwersytetu Reggae; Jarosława Kowalczyka – wokalisty zespółu Bakshish, który w tym roku obchodzi 35-lecie działalności, a także Piotra „Pitera” Kolaja – dyrektora festiwalu. Na antenie pojawią się również relacje z koncertów z „Green Stage” Ostródy.

Czwórka zaprasza do słuchania audycji na stronie www.czworka.online oraz w systemie cyfrowym DAB+.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *