Radiowa Czwórka na Rich Tour

W niedzielę 6 grudnia 2015 roku w Poznaniu rozpocznie się Rich Tour – zlot YouTuberów zorganizowany w postaci trasy po całym kraju. Radiowa Czwórka, patron medialny przedsięwzięcia, zrelacjonuje przebieg wszystkich imprez, które odbywają się niemalże dzień po dniu. Do zgarnięcia będą Czwórkowe gadżety. Dodatkowo na dwóch wydarzeniach – w Krakowie i Warszawie ekipa Czwórki pojawi się z audycją plenerową, fotobudką i animacjami.

Rich Tour jest inicjatywą, która powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zadawane pytania, dlaczego „imprezy YouTubowe” odbywają się w bardzo niewielu miastach Polski. Organizatorzy wydarzenia postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i specjalnie dla miłośników YouTuba już 6 grudnia wyruszyć w trasę po całej Polsce, w trakcie której odwiedzą aż 10 miast. Na miejscu będzie można m.in. spotkać swoich ulubionych YouTuberów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf, a przede wszystkim świetnie się bawić.

Na imprezach nie zabraknie radiowej Czwórki, która szykuje atrakcje m.in. możliwość zgarnięcia Czwórkowych gadżetów. Podczas imprez w Krakowie (13 grudnia) i Warszawie (17 grudnia) uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić plenerowe studio Czwórki, gdzie oprócz audycji na żywo stacja przygotuje konkursy i animacje. Słuchacze Czwórki będą mogli śledzić relacje z imprez na antenie. W porankach pojawi się specjalny kącik, w którym stacja przedstawi wywiady z uczestnikami i podsumowanie akcji oraz zapowie kolejne wydarzenia.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *