Radiowa Czwórka na studniówce w Bydgoszczy

Noc studniówkową w towarzystwie radiowej Czwórki spędzą maturzyści z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy nagrodzeni w tegorocznym konkursie Czwórki „Się baluje się”. W piątek 8 stycznia 2016 roku Mariusz Infulecki i Michał Migała odwiedzą uczniów na ich balu maturalnym, skąd poprowadzą specjalne wydanie audycji „PlenAir”.

Radiowa Czwórka rozkręci studniówkową imprezę w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy, organizując konkursy i zabawy pod przewodnictwem Mariusza Infuleckiego i Michała Migały. Specjalnie dla maturzystów stacja przygotuje sety DJ-skie. Pojawi się także Czwórkowa fotobudka, dzięki której każdy z uczestników będzie mógł uwiecznić wyjątkowe chwile na pamiątkowym zdjęciu. Impreza będzie transmitowana podczas audycji „PlenAir”, emitowanej na żywo ze zwycięskiej szkoły.

„PlenAir” z Bydgoszczy 8 stycznia o godzinie 20:30 na antenie Czwórki.

Kolejne imprezy studniówkowe w szkołach nagrodzonych w konkursie Czwórki „Się baluje się” stacja odwiedzi 30 stycznia (Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu) i 13 lutego (II Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie).

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *