Radiowa Czwórka na zawodach Oscyp Snowboard Contest w Białce Tatrzańskiej

W najbliższy weekend radiowa Czwórka odwiedzi Białkę Tatrzańską, gdzie odbędzie się 10. OSCYP Snowboard Contest – największe zawody snowboardowe w Polsce. Przez cały weekend w studiu plenerowym Czwórki na stoku Kotelnica Białczańska m.in, konkursy, pokazy i spotkania z najlepszymi zawodnikami startującymi w mistrzostwach. Obszerne relacje z wydarzenia w niedzielę 28 stycznia – oczywiście na antenie Czwórki.

Do Białki Tatrzańskiej Czwórka zawita już w sobotę 27 stycznia. O godz. 14.00 studio plenerowe odwiedzi instruktor narciarstwa, który przeprowadzi krótką lekcję dla początkujących. Wyjaśni zasady zachowywania na stoku oraz podpowie jak dobrać odpowiednie narty, kask i pozostałe elementy do jazdy. Po godzinie 16:00 inscenizacja akcji ratunkowej TOPR, a także prezentacja sprzętu lawinowego. W ramach zapowiedzi niedzielnych mistrzostw odbędą się także pokazy i spotkania z najlepszymi zawodnikami, między innymi Michałem Ligockim, Mateuszem Zielonką czy Wojtkiem Gniazdo Pawlusiakiem. Ponadto na słuchaczy Czwórki czekać będą ciekawe konkursy, w których do zdobycia będą m.in. spersonalizowane, termoodporne naklejki na deski, czwórkowe bluzy i głośniki bluetooth. Relacji z wydarzeń będzie można posłuchać w audycji „Hot Spot”, w sobotę od godz. 17.00.

W niedzielę 28 stycznia po godz. 11.00 Mateusz Fusiarz i Justyna Tylczyńska zaproszą na specjalne wydanie audycji „Co Was Kręci”. Dziennikarze Czwórki na bieżąco relacjonować będą przejazdy poszczególnych zawodników biorących udział w OSCYP Snowboard Contest, porozmawiają z Janem Wolakiem z ekipy Wolak Brothers o budowie przeszkód snowparku na Kotelnicy Białczańskiej, a z Łukaszem Kosmowskim z firmy Burton o trendach na rynku sprzętu dla snowboardzistów.

Czwórka zaprasza do słuchania plenerowych audycji w sobotę 27 oraz w niedzielę 28 stycznia na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *