Radiowa Dwójka kończy 80 lat – rusza konkurs na urodzinowy dżingiel

1 marca Program 2 Polskiego Radia świętować będzie swoje 80. urodziny. Z tej okazji rusza specjalny konkurs na jubileuszowy sygnał muzyczny Dwójki. Konkurs skierowany jest do twórców muzyki, studentów i uczniów szkół muzycznych.

W jubileuszowym roku Dwójki będzie się wiele działo zarówno na antenie Programu 2, jak i w salach koncertowych, w radiowych studiach i innych miejscach związanych z kulturą.

2 stycznia ruszył konkurs na urodzinowe sygnały dźwiękowe – dżingle muzyczne Dwójki. Własne kompozycje stworzone dla Programu 2 mogą nadsyłać twórcy muzyki, studenci i uczniowie szkół muzycznych. Jeden autor może zgłosić do trzech kompozycji. Krótkie utwory (trwające do 40 sekund) można przesyłać do 12 lutego 2017 roku na adres: konkursurodzinowy.dwojka@polskieradio.pl. Najlepsze, najciekawsze, najbardziej oryginalne utwory, podkreślające charakter programowy i artystyczny Dwójki, pojawią się na antenie Programu 2 jako stałe sygnały Stacji. Poza tym wyróżnieniem w zakresie praw autorskich, na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie dwojka.polskieradio.pl.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *