Cyfrowy Polsat przedłuża świąteczne promocje do końca stycznia 2017

Cyfrowy Polsat utrzymuje świąteczne promocje do końca stycznia. Wszyscy, którzy w pierwszym miesiącu 2017 roku zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają na start 6 miesięcy bez opłat. Przedłużenie promocji komunikuje kampania reklamowa w telewizji, radiu i Internecie.

Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz treści z serwisu HBO GO – przez 6 miesięcy bez opłat. Nadal można zdecydować się także na sprzęty w niższych ratach.

W prezencie z każdym pakietem telewizyjnym klient otrzymuje również na cały okres trwania umowy dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO, dzięki której:
– Zyskuje dostęp do nawet 92 kanałów telewizyjnych ze swojego abonamentu, np. do Eleven Sport HD, Disney Channel HD, Polsat Sport HD i wielu, wielu innych.
– Wystarczy kilka kliknięć w smartfonie lub tablecie, żeby skorzystać z biblioteki tysięcy programów na życzenie z doskonałą rozrywką i edukacją.
– Ogląda to wszystko nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Polecany zestaw z telewizorem w cenie 89,99 zł/mies. dla klientów posiadających telefon w Plusie:
– Pełna oferta telewizyjna z ponad 170 kanałami telewizyjnymi, w tym 92 dostępnymi mobilnie, na start 6 miesięcy bez opłat, później za 49,99 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM.
– Internet – 10 GB w prezencie.
– LG Smart TV LED 49” 49LH570V z niższą o 10 zł ratą – 40zł/mies. (48 rat).

LG Smart TV LED 49″ 49LH570V, który znalazł się w tym zestawie, to nowoczesny telewizor z procesorem obrazu Triple XD Engine, który pozwala cieszyć się idealną ostrością i kontrastem obrazu i jeszcze szerszą paletą kolorów. Do tego funkcja Clear Voice, dzięki której dźwięk jest czysty i mocny – to wszystko sprawia, że oglądanie ulubionych kanałów telewizyjnych jest jeszcze większą przyjemnością.

Osobom zainteresowanym dostępem i do telewizji, i do szybkiego Internetu operator proponuje zestaw z tabletem w łącznej cenie 94,99 zł/mies.:
– 170 kanałów telewizyjnych, w tym 90 dostępnych mobilnie – na start 4 miesiące bez opłat, później za 59,99 zł/mies.
– Internet – pakiet 40 GB za 25 zł/mies. z 50% rabatem smartDOM, a do tego LTE Plus bez limitu danych w cenie abonamentu.
– Tablet Modecom Free TAB 8015 z ratą 10 zł/mies. (36 rat).

Kampania reklamowa

Przedłużenie oferty świątecznej w Cyfrowym Polsacie wspiera kampania reklamowa ze spotem telewizyjnym z udziałem Krzysztofa Ibisza. Film powstał według scenariusza przygotowanego przez Jakuba Kopiczyńskiego i Marka Górskiego, za jego koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Mariusz Palej. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Spot można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat. Kampania obejmuje także radio i Internet.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *