POLO TV rusza z castingami do V edycji „Disco Star”

POLO TV rozpoczyna castingi do V edycji talent show „Disco Star”, które nieprzerwalnie cieszy się popularnością wśród widzów stacji. Program ponownie poprowadzi Marcin Miller, lider zespołu „Boys”. Pełen skład jury zostanie ogłoszony podczas castingów.

Castingi do „Disco Star” potrwają przez cały styczeń. 4 stycznia ekipa programu odwiedzi Białystok, 12 stycznia pojawi się w Lublinie, a tydzień później (tj. 19 stycznia) w Poznaniu. 23 stycznia w Warszawie odbędzie się casting główny. Ostatecznie zostanie wyłonionych 36 osób, które zostaną zakwalifikowane do odcinków eliminacyjnych.

Najpopularniejsze talent show POLO TV „Disco Star” trafi na antenę od 11 marca i będzie emitowane w każdą sobotę o godzinie 18:00. Wielki finał, który będzie transmitowany na żywo, odbędzie się 27 maja.

V sezon „Disco Star” będzie obfitował w muzyczne niespodzianki, a to za sprawą gwiazd, które będą pojawiać się w każdym odcinku eliminacyjnym. Także sami jurorzy zaprezentują swoje największe przeboje. Zmieni się nieco formuła programu. Więcej będzie odcinków castingowych. Nowością będzie także brak półfinału: zwycięzcy odcinków eliminacyjnych przechodzą bezpośrednio do ścisłego finału.

„Disco Star” od początku emisji w POLO TV cieszy się dużą popularnością wśród widzów. IV edycja show (emisja wiosną 2016 roku) osiągnęła średnią oglądalność 0,35% AMR, co jest powyżej średniej stacji o 67%. Emisja programu wzmocniła pasmo w stosunku do jesiennej ramówki. Premierowe pasmo w soboty w porównaniu do ramówki jesiennej podniosło oglądalność o 27%.

Castingi do „Disco Star” przyciągają z roku na rok coraz więcej zainteresowanych. Zwycięstwo w show to przepustka do estradowej kariery. Laureaci poszczególnych edycji, a także artyści wyróżniający się na tle pozostałych z dużym powodzeniem kontynuują karierę w branży disco polo. Dzięki „Disco Star” sukces odnieśli m.in. tacy wykonawcy, jak Jagoda czy zespół Eratox.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *