Lombard Swing, królowie muzyki i covery w styczniu w Kino Polska Muzyka

Koncert Lombard Swing oraz rankingi królów i królowych polskiej muzyki to muzyczne programy specjalne, które stacja Kino Polska Muzyka przygotowała z okazji Trzech Króli. W styczniu na antenie pojawi się też m.in. nowy program „Covery”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Kino Polska Muzyka

Z okazji Trzech Króli Kino Polska Muzyka przygotowała dla swoich widzów muzyczną niespodziankę. 6 stycznia o godzinie 23:00 stacja wyemituje koncert Lombard Swing – „Muzyka bez granic”. To najnowszy projekt koncertowy zespołu Lombard z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonicznej i Big Bandu pod batutą Jana Zeylanda. Swoje największe przeboje zespół zaczarował w porywające, instrumentalne jazzowe brzmienia i liryczne riffy gitarowe. Na scenie spotykają się trzy żywioły: klasyka, jazz i rock. Koncert został nagrany w listopadzie 2015 roku z okazji 35-lecia zespołu specjalnie dla Kino Polska Muzyka. Na wiosnę tego roku Lombard ruszy w swingową trasę koncertową, którą Kino Polska Muzyka objęła patronatem. Powtórkę programu będzie można zobaczyć w niedzielę, 8 stycznia o godzinie 22:00.

W długi weekend zobaczymy także rankingi „Poczet królów polskiej muzyki” (6 stycznia, godzina 14:00 i 8 stycznia, godzina 19:00) oraz „Królowe polskiej muzyki” (7 stycznia, godzina 14:00 i 8 stycznia, godzina 16:00). Znajdą się w nich teledyski polskich artystów i artystek uznanych przez widzów za najważniejszych.

W styczniu na antenie Kino Polska Muzyka pojawi się nowy program „Cover”, w którym w każdą niedzielę o godzinie 20:00, począwszy od 15 stycznia, pojawiać się będą polskie covery zagranicznych i rodzimych utworów. Najpopularniejsze z nich stacja zbierze w rankingu „25 najlepszych polskich coverów” i pokaże 28 stycznia o godzinie 14:00 (powtórka 29 stycznia o godzinie 22:00).

W tym miesiącu Kino Polska Muzyka będzie świętować urodziny Janusza Panasewicza (18 stycznia) i Jacka Stachurskiego (26 stycznia). Stacja przygotowała specjalne godzinne wydania z największymi przebojami tych artystów, które wyemituje w dniu ich urodzin o godzinie 22:00.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *