Radiowa Dwójka zaprasza na świąteczny „Five o’clock”

Już od 4 lat Program 2 Polskiego Radia tuż przed świętami Bożego Narodzenia zaprasza słuchaczy na specjalne wydanie audycji „Five o’clock” ze wspólnym muzykowaniem w towarzystwie gości i dziennikarzy Dwójki. W sobotnim programie, nadawanym na żywo z radiowego Studia im. Szpilmana, może wziąć udział każdy – wystarczy napisać na adres: fiveoclock@polskieradio.pl i zdobyć darmową wejściówkę.

Oprócz wspólnego kolędowania nie zabraknie również muzycznych historii o świętach – o swych doświadczeniach, tradycjach i fascynacjach opowiedzą m.in. harfistka Zuzanna Elster, członkowie Kwartetu Meccore, saksofonista Wojciech Psiuk, wiolonczelista Marcin Zdunik i pianista Aleksander Dębicz. Obok gości na scenie staną dziennikarze Programu 2 Grzegorz Dąbrowski i Mariusz Gradowski, którzy – choć specjalizują się w muzyce filmowej – spróbują swych sił w świątecznym repertuarze.

Dwójka zaprasza 19 grudnia o godzinie 17:00 do Studia im. Władysława Szpilmana (główna siedziba Polskiego Radia przy al. Niepodległości 77/85) oraz przed radioodbiorniki. Transmisja wideo na stronie dwojka.polskieradio.pl. Spotkanie poprowadzi Agata Kwiecińska.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *