Radiowa Jedynka na Rowerowym Biegu Piastów w Jakuszycach

W sobotę, 24 września w Jakuszycach odbędzie się 8. edycja Rowerowego Biegu Piastów w Jakuszycach. Dziennikarze radiowej Jedynki będą relacjonować start i przebieg zmagań. Słuchacze oraz uczestnicy biegu będą się mogli spotkać z zespołem Programu 1 Polskiego Radia w studiu plenerowym na Polanie Jakuszyckiej.

W Jakuszycach już po raz 8 uczestnicy z całej Polski staną do walki na trzech dystansach: 18, 41 i 61 kilometrów. Nie zabraknie także konkurencji dla dzieci – najmłodsi będą mieli do pokonania specjalnie przygotowaną kilometrową trasę.

O przygotowaniach do 8. Rowerowego Biegu Piastów będzie można usłyszeć 23 września w „Muzycznej Jedynce” (godz.13.00) – audycji dedykowanej temu wydarzeniu. O godz. 15.00 Patryk Michalski – dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia – w „Ekspresie Jedynki”, który w całości będzie poświęcony wydarzeniu w Jakuszycach – porozmawia z uczestnikami zawodów. Materiały reporterskie pojawią się też w audycji „Polska i Świat” o godz. 22.00. O wydarzeniu również w sobotnim wydaniu „Wolnej soboty” o godz. 6.00 i w audycji „Jedyne takie miejsce” od godz. 9.00.

O godz. 14.00 w „Muzycznej Jedynce”, którą poprowadzi Marcin Kusy podsumowanie imprezy.

Jedynka patronuje Biegowi Piastów od samego początku. Za każdym razem z wielką radością jedziemy na Polanę Jakuszycką, by realizować stamtąd nasze programy i spotkać się ze słuchaczami – mówi Dyrektor – redaktor Naczelny Programu 1 Marcin Kusy.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *