Liga Narodów: mecz Polska – Holandia na antenach TVP

W czwartek 22 września od godz. 20:30 w TVP1 i od 18:40 w TVP Sport transmisja meczu Reprezentacji Polski z Holandią w ramach Ligi Narodów. Kolejny mecz Polacy zagrają z Walią, transmisja spotkania w niedzielę, 25 września od 20:20 w TVP1 i od 19:15 w TVP Sport.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Narodów w PROGRAMIE TV

Mecze w Lidze Narodów są dla Reprezentacji Polski etapem przygotowań i testowania różnych wariantów taktycznych do tegorocznego mundialu. Trener Czesław Michniewicz postanowił dać szansę kilku debiutantom – wśród powołanych po raz pierwszy znaleźli się będący ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Jakub Piotrowski i Mateusz Łęgowski.

Dzisiejsze spotkanie skomentują duet Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą: Mateusz Borek, Jakub Wawrzyniak, Waldemar Fornalik i Kazimierz Węgrzyn.

Transmisja spotkania Polski z Holandią już dziś od godz. 20:30 w TVP1, od 18:40 w TVP Sport.

Mecz rozegrany w niedzielę, 25 września z Walią skomentują Mateusz Borek i Marcin Żewłakow. Początek transmisji od godziny 20:20 w TVP1 oraz od godziny 19:15 w TVP Sport.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Widzowie będą mogli obejrzeć zmagania naszych drużyn także online na TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej TVP Sport, Smart TV i HBBTV.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *