Ralph Kaminski poprowadzi audycję w Radiu 357

Ralph Kaminski zadebiutuje w swojej audycji 7 listopada.

Bardzo się cieszymy, że Ralph przyjął nasze zaproszenie i zasila ekipę Radia 357. Do czynnych muzyków prowadzących u nas audycje dołącza niezwykły autor. A całe pasmo staje się jednym z naszych znaków rozpoznawczych. To właśnie w Radiu 357 artyści znani ze scen i internetowych nagłówków mają okazję, by usiąść przed mikrofonem i spotkać się z fanami w zupełnie innej roli. Mogą pokazać swoje muzyczne wybory, inspiracje. I opowiadać o nich z pełną swobodą, na żywo, w unikatowym, radiowym klimacie – mówi Bartek Gil, wydawca audycji prowadzonych przez artystów w Radiu 357

Ralph Kaminski to kolejna gwiazda polskiej sceny muzycznej, która dołączyła do zespołu Radia 357. W tzw. „paśmie artystów” audycje prowadzą również Edyta Bartosiewicz i Tomasz Organek, a od listopada ze swoją audycją „Zelig” powraca Krzysztof Zalewski. Wśród autorów, których można usłyszeć na żywo są także Michał Wiraszko i Rosalie, a w podcastach dostępna jest seria „Pewex” Darii Zawiałow.

Tak konsekwentnie budowanego pasma prowadzonego przez czynnych muzyków nie ma chyba nigdzie indziej. Z założenia są to audycje, których prowadzący się zmieniają, znikają, wracają – godząc tworzenie audycji i podcastów ze swoją pracą artystyczną. To buduje wyjątkowy charakter tych audycji i celowo tak je wymyśliliśmy. Czeka nas tu więc jeszcze niejedna niespodzianka, zaskakujące zastępstwo, nowi prowadzący i wyczekane powroty – wyjaśnia Bartek Gil.

Pasmo artystów Radia 357 od 7 listopada będzie wyglądać następująco:

Poniedziałki (18:00 – 19:00) – Ralph Kaminski
Wtorki (18:00 – 19:00) – Krzysztof Zalewski
Środy (18:00 – 19:00) – Tomasz Organek
Czwartki (18:00 – 19:00) – Edyta Bartosiewicz

Źródło: Radio 357

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *