Reality show „Dom Wróżek: ponad zmysłami” w TV Puls

Już w środę, 8 kwietnia 2015 roku o godzinie 21:50, TV Puls rozpocznie emisję pierwszego w historii polskiej telewizji reality show z udziałem wróżek – „Dom Wróżek: ponad zmysłami”. Program na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje ATM Grupa.

„Dom Wróżek: ponad zmysłami” to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby, zajmujące się na co dzień ezoteryką. Niezwykle barwne osobowości, silne charaktery, pasjonaci – w jednym domu zgromadzą się niebanalne postacie, które wchodząc ze sobą w interakcje, zagwarantują widzom niepowtarzalne emocje. Uczestnicy są zdeterminowani, by wygrać i udowodnić, że posiadają niezwykłe umiejętności. Wszyscy, zamknięci razem w „domu wróżek”, przez całą dobę, poddawani będą rozmaitym próbom i obserwowani przez czujne oko kamer telewizyjnych. Czeka ich mnóstwo zadań i wyzwań, mających na celu zweryfikowanie, czy naprawdę wyposażeni są w ponadprzeciętne zdolności. Czy istnieje świat ponad zmysłami i poza logiką? Czy można przewidzieć przyszłość? Czy można wierzyć horoskopom? Widzowie samodzielnie będą mogli odpowiedzieć sobie na te i inne pytania, śledząc zmagania uczestników. Poczynania osób zamkniętych w domu na bieżąco weryfikować i komentować będzie trzyosobowe jury: profesjonalna wróżka – Oriana, trenerka personalna – Barbara Hajduk oraz socjolog – Janusz Bujko. Program poprowadzi prezenterka telewizyjna Nina Cieślińska.

Program na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje ATM Grupa. Nowa produkcja Telewizji Puls będzie składała się z 12 odcinków.

„Dom Wróżek: ponad zmysłami”

Premiera: piątek, 8 kwietnia, godzina 21:50
Emisja: środa, około godziny 22:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *