Reality show „Polskie żony” na antenie Polsat Cafe

3 października na antenie Polsat Cafe wystartuje najnowszy reality show „Polskie żony”, który na zlecenie stacji wyprodukowała firma Cool Company. Nie z pocztówek, a z krwi i kości. Barwne, przebojowe, bezkompromisowe. Mieszkanki wsi, miasteczek i dużych miast. Wyjątkowe osobowości bohaterek zapewnią widzom rozrywkę, zaprezentują niespodziewane życiowe zakręty, wzbudzą emocje od śmiechu po łzy wzruszenia, a zaskakujące sytuacje sprawią, że każdy kolejny odcinek będzie jak prawdziwa przygoda.

Sprawdź godziny emisji reality show „Polskie żony” w PROGRAMIE TV

Mówi się o nich „szyja rodziny”, bez której „głowa rodziny” nie byłaby w stanie funkcjonować. Jakie są tak naprawdę polskie żony? Czy Polki pielęgnują ciepło domowego ogniska, potulnie „służąc” swoim mężom? Co dla polskich kobiet oznacza bycie żoną? Autorski serial dokumentalny „Polskie żony”, który od października w każdy poniedziałkowy wieczór o godz. 21:00 pojawi się na antenie Polsat Cafe, szczerze i bez koloryzowania opowiada o życiu polskich żon. Twardo stąpające po ziemi, świadome swojej siły, skoncentrowane na pracy i obowiązkach, ale też na rodzinie i bliskości z partnerem. Z jednej strony nowoczesne, z drugiej nie zapominające o swoich korzeniach, tradycjach i radości, jaką czerpią z życia
(w szczególności z życia małżeńskiego).

Przez siedem 44-minutowych odcinków programu Polsat Cafe przyjrzymy się codziennemu życiu kilku bohaterek. Będziemy im towarzyszyć podczas natłoku codziennych obowiązków, spotkań towarzyskich oraz wyjątkowych okazji. Razem z nimi przeżyjemy sukcesy, wzloty i upadki, kłótnie i miłosne uniesienia, odkryjemy patenty na udaną randkę z mężem, sposoby na nudę czy samotność.

Bohaterki „Polskich żon” pochodzą z różnych regionów Polski. Polsat Cafe za pośrednictwem programu pozwoli nam przenieść się zarówno na sielską wieś, jak i doświadczyć wielkomiejskiego pędu – tak by każdy z widzów znalazł bohaterów i sytuacje, z którymi może się identyfikować.

Kasia – artystka i żona rapera. W ich młodym stażem związku to ogień jest najważniejszy – i Kasia zrobi wszystko, by nieustannie go podsycać.

Patrycja – mama trójki dzieci i żona wspierającego Michała. Razem z mężem dźwiga bagaże przeszłości, wśród prozy życia próbując znaleźć czas i miejsce dla siebie.

Basia – dbająca o dzieci i gospodarstwo żona rolnika. Po 16 latach wspólnego życia i pracy na wsi jest pewna, że to jej miejsce na ziemi. Nawet jeśli czasem w tym miejscu czuje się bardzo samotna.

Agnieszka – kobieta sukcesu, która wyszła za mężczyznę sukcesu. I to wyszła błyskawicznie, w Las Vegas – doskonały wielkomiejski początek ich wielkomiejskiego związku.

Irena – Ślązaczka z krwi i kości, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Żona z najstarszym stażem małżeństwie w programie. Wie, że zakochanie nie trwa wiecznie. To miłość, przyjaźń, przywiązanie i humor, który łączy ją z mężem, są na zawsze.

Dorota – projektantka luksusowych ubrań i akcesoriów, którą mąż wspiera w budowie modowego imperium. Pod warstwą złota i brokatu bizneswoman kryje wielkie serce i ogromną wiarę – w Boga, miłość i sukces swojej rodziny.

W najnowszym reality show przygotowanym przez Cool Company na zlecenie Polsat Cafe nie zabraknie zabawnych sytuacji damsko-męskich. Czy bohaterki i ich mężowie wpiszą się w małżeńskie stereotypy? Czy z łatwością określimy, kto w tych związkach rządzi? A może partnerskie relacje okażą się przeważające? Z pewnością dużo kolorytu zapewnią także rodzinne historie, w których udział wezmą: teściowe, dzieci, energetyczni sąsiedzi, lokalni działacze oraz przyjaciółki, bez których żadna kobieta nie wyobraża sobie życia.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Cafe w PROGRAMIE TV

Premiera serialu „Polskie żony” od 3 października o godz. 21:00 na Polsat Cafe!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *