Red Carpet TV „na żywo” z premiery filmu „Wesele”

We wtorek (5 października), o godzinie 19.00, Paulina Koziejowska oraz Paweł Tworek, poprowadzą bezpośrednią relację „na żywo” z Gali Premierowej filmu „WESELE”, w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Sprawdź ofertę kanału Red Carpet TV w PROGRAMIE TV

Historia niezwykłej miłości, przekraczającej wszelkie granice, silniejszej od przeciwności losu. Teraźniejszość, która przenika z przeszłością. Radość, jak również głęboki smutek. To wszystko w jednym z najgłośniejszych tytułów filmowych tego roku, który najprawdopodobniej kosztował twórców aż 30 milionów złotych! Jakie będzie nowe „WESELE”? Tego widzowie Red Carpet TV dowiedzą się już we wtorek!

Tylko na antenie RED CARPET TV, relacja „na żywo” z Gali Premierowej filmu, w Złotych Tarasach, w Warszawie. Paulina Koziejowska oraz Paweł Tworek porozmawiają zarówno z twórcami filmu, jak i wybitnymi aktorami, którzy mieli przyjemność w nim zagrać. Do tej plejady należą między innymi: Agata Kulesza, Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Chyra, Agata Turkot, Przemysław Przestrzelski, Tomasz Schuchardt oraz twórca całego „zamieszania” Wojciech Smarzowski.

Źródło: Red Carpet Media Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *