RED CARPET TV na żywo z premiery „THE END”

Paulina Koziejowska i Paweł Tworek – poprowadzą w najbliższą środę o 19.00, bezpośrednią relację „na żywo” z Gali Premierowej filmu „THE END”, rozpoczynając tym samym powrót na „czerwone dywany”, krajowych premier filmowych.

Sprawdź ofertę kanału Red Carpet TV w PROGRAMIE TV

Red Carpet TV po kilkunastomiesięcznej, spowodowanej pandemią przerwie, wznawia cykl bezpośrednich relacji z Gal Premierowych, polskich filmów fabularnych. Tym samym historia zatoczyła symboliczne koło. Ostatnią relacją przedcovidową Red Carpet TV była premiera filmu „365 dni” – projekt Tomasza Mendesa, odpowiadającego również za projekt „THE END”. Grająca w filmie „THE END” plejada gwiazd podzieli się z widzami Red Carpet TV swoimi wrażeniami, opiniami i emocjami z planu filmowego tego symbolicznego dla czasu pandemii filmu.

Z twórcami na „Czerwonym Dywanie” rozmawiać będą, znana z programów showbiznesowych w Superstacji i Telewizji Nowa TV, prezenterka i dziennikarka Paulina Koziejowska, która niedawno dołączyła do zespołu Red Carpet TV oraz Paweł Tworek. Dziennikarze prowadzą już na antenie Red Carpet TV swoje autorskie programy. Paulina Koziejowska tworzy autorski program „Między Gwiazdami”, pokazujący świat czerwonych dywanów – gwiazd i celebrytów. Paweł Tworek, prowadzi na antenie Red Carpet TV autorski magazyn filmowy „REC.” .

Bezpośrednia relacja z Premiery filmu „THE END” w najbliższą środę, 18 sierpnia, o godzinie 19.00, na antenie Red Carpet TV.

Źródło: Red Carpet Media Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *