Red Carpet TV pokaże wywiad z Władysławem Kozakiewiczem

Wywiad z Władysławem Kozakiewiczem oraz relacja z „Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi”. To wszystko w najnowszym wydaniu magazynu filmowego „REC.”, na antenie Red Carpet TV.

Sprawdź ofertę kanału Red Carpet TV w PROGRAMIE TV

W sobotę (7 sierpnia), o godzinie 14:45, odbędzie się emisja kolejnego odcinka, nowego programu filmowego „REC.”. Poprowadzi go debiutujący w tej roli, znany i ceniony dziennikarz – Paweł Tworek.

„REC.” – to najnowszy projekt telewizji Red Carpet TV. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć co wydarzyło się na „Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Co więcej w programie Władysław Kozakiewicz i relacja z premiery „Republiki Dzieci” Jana Jakuba Kolskiego.

„REC.” to 15 – minutowa dawka najważniejszych newsów filmowych i serialowych. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nowy format telewizji Red Carpet TV, przybliży widza do świata filmu, zabierze go za kulisy wielkich produkcji filmowych. Ciekawostki, newsy, box office’owe zestawienia. Wszystko to, co dwa tygodnie, w programie „REC”.

Kanał jest obecny w większości sieci Kablowych w Polsce, na Platformie C+ oraz dwóch naziemnych Multipleksach DVB-T (TVT oraz MWE Radomsko).

Źródło: Red Carpet Media Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *