„Rick i Morty” w HBO GO

W HBO GO już dostępny jest wielokrotnie nagradzany serial animowany Rick i Morty. Do serwisu dodany został premierowy odcinek piątego sezonu, jak również wszystkie poprzednie sezony serialu. Najnowsze odcinki tej produkcji w Polsce dostępne będą wyłącznie w serwisie HBO GO.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Rick i Morty to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty’ego na międzygalaktyczne eskapady.

W serialu Rick i Morty bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland (Spoza układu), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live) i Spencer Grammer (Greek). Twórcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Pierwszy odcinek piątego sezonu serialu animowanego Rick i Morty już od dzisiaj, 21 czerwca, jest dostępny w HBO GO. Premiera kolejnych odcinków odbywać się będzie co tydzień, w poniedziałki. Najnowszy sezon tej produkcji w Polsce dostępny jest wyłącznie w serwisie HBO GO.

Sprawdź godziny emisji serialu „Rick i Morty” w PROGRAMIE TV

Wszystkie dotychczasowe sezony Ricka i Morty’ego także dostępne są już w HBO GO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *