RMF FM obchodzi 25. urodziny

15 stycznia 2015 roku RMF FM świętuje 25. urodziny. Na ten dzień zespół RMF FM przygotował dla słuchaczy niespodzianki, a specjalny program urodzinowy będzie trwać od godziny 5:30 do 0:00.

Od samego rana reporterzy Faktów RMF FM i dziennikarze porannego pasma będą gościć w kilku szpitalach położniczych: w klinice położniczej Ujastek w Krakowie, w szpitalach w Szczecinie, Łodzi, na Śląsku, a także w Warszawie. Wszystkie urodzone tego dnia maluchy dostaną radiową wyprawkę zawierającą między innymi kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, rożek, maskotki, zabawki do kąpieli oraz inne akcesoria.

W dniu urodzin RMF FM dziennikarze oddadzą antenę słuchaczom. Mieszkańcy całej Polski będą mogli opowiedzieć do mikrofonu co ważnego zdarzyło się w ich życiu w ciągu ostatnich 25 lat i które wydarzenia zmieniły ich życie. Reporterzy RMF FM pojawią się we wszystkich województwach, a wypowiedzi słuchaczy będą emitowane przez cały dzień.

Na www.rmf24.pl z okazji urodzin opublikowane zostanie interaktywne logo RMF FM stworzone ze zdjęć nadesłanych przez słuchaczy. Każdy słuchacz czy internauta, którego fotografia została zaakceptowana i pojawiła się na specjalnej platformie, będzie mógł odnaleźć tu swoje zdjęcie.

Od 18:00 na antenie RMF FM będzie trwać urodzinowa zabawa.

Między 18:00 a 20:00 przebojowy duet Darek Maciborek i Marcin Jędrych przedstawi wyjątkowe nagranie z winylowej płyty oraz przekaże słuchaczom specjalnie urodzinowe życzenia od legendarnych światowych gwiazd, takich jak zespół Scorpions czy David Paich z zespołu Toto. To właśnie ich piosenka Africa jako pierwsza pojawiła się na antenie RMF FM 25 lat temu. Prowadzący przedstawią także wyniki prowadzonych na całym świecie poszukiwań osób o nazwisku RMFFM.

O 20:00 trio Robert Karpowicz, Kamil Baleja i Jacek Tomkowicz rozkręci szaloną urodzinową imprezę w rytm muzyki wybranej przez słuchaczy.

7 lutego 2015 roku o godzinie 20:00, na antenie Polsatu rozpocznie się transmisja wielkiej gali urodzinowej RMF FM. Na scenie Teatru Narodowego wystąpią największe polskie gwiazdy muzyczne.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *