Ruszyły zdjęcia do serialu „Przypadki Cezarego P.” (zdjęcia)

We wtorek, 13 stycznia 2015 roku, rozpoczęły się zdjęcia do serialu komediowego TV Puls „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej. Serial w reżyserii Macieja Ślesickiego będzie miał swoją premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wcieli się w swoje alter ego inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Zagra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Ta mocno autoironiczna produkcja, wykorzystując ogromną popularność Cezarego Pazury i odnosząc się do prawdziwych postaci i sytuacji, będzie odważną i zabawną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Fabuła obfituje w gagi sytuacyjne i błyskotliwe dialogi odnoszące się do kultury masowej, polityki i polskiego kina. Serial będzie miał formułę nowoczesnego sitcomu, w którym scenarzyści celowo zacierają granice między światami fikcyjnym i realnym.

Oprócz Cezarego Pazury w produkcji pojawią się również: Piotr Zelt, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska i Marieta Żukowska. Serial złożony z trzynastu półgodzinnych odcinków, na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Macieja Ślesickiego Paisa Films. Zdjęcia do serialu zostaną zakończone w marcu 2015 roku. Serial będzie miał ogólnopolską premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.

Zdjęcie: Zuzanna Sorówka
Zdjęcie: Zuzanna Sorówka
Zdjęcie: Zuzanna Sorówka
Zdjęcie: Zuzanna Sorówka

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *