RMF FM z urodzinową płytą

Z okazji swoich 25. urodzin radio RMF FM przygotowało dla słuchaczy płytę z największymi przebojami z anteny stacji w zaskakujących i nietypowych wykonaniach.

Płyta ukazuje się 27 stycznia 2015 roku. „Englishman In New York”, „Naiwne pytania”, „I Want To Know What Love Is”, „Zawsze tam gdzie ty”, „Against All Odds”, „Africa”, „Just Like A Pill” zabrzmią w zupełnie nowych wersjach przygotowanych przez największe polskie gwiazdy jak Perfect, Varius Manx, Agnieszkę Chylińską, Kamila Bednarka, Ewę Farną, Braci i Dżem w duetach z najbardziej uzdolnionymi wokalnie słuchaczami RMF FM i innymi artystami.

W ramach antenowego konkursu „Ja cię kręcę” wyłonieni zostali najlepsi początkujący wokaliści, którzy dostali możliwość nagrania piosenek z popularnymi artystami.

Chór finalistów konkursu „Ja cię kręcę” dołączył też do zespołu Dżem w nowej wersji piosenki „Naiwne pytania”.

Wyjątkowe duety na urodziny RMF FM przygotowali też Agnieszka Chylińska i zespół LemON, Bracia i Krzysztof Cugowski oraz ubiegłoroczny laureat nagrody Grammy Włodek Pawlik z Kayah. Patrycja Markowska nagrała nową wersję wielkiego przeboju 2+1 „Chodź pomaluj mój świat” o świecie w żółto-niebieskich barwach – kolorach RMF FM.

Dodatkowo na płycie znalazła się specjalna, akustyczna wersja „Wasted”, którą Margaret wykonała na żywo w programie Poplista Plus Darka Maciborka, a także laureatka plebiscytu słuchaczy RMF FM na Przebój Roku 2014 – „Derniere danse” francuskiej wokalistki Indili. Indila będzie jedną z gwiazd urodzinowej gali RMF FM organizowanej 7 lutego w Teatrze Narodowym w Warszawie (transmisja w Polsacie od 20:00).

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *