RMF FM zwycięzcą rankingu TOP MARKA 2016

RMF FM zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Radio” w tegorocznej edycji rankingu TOP MARKA organizowanego przez miesięcznik „Press” i Press-Service Monitoring Mediów.

Zwycięstwo w rankingu TOP MARKA oznacza, że RMF FM jest najczęściej i najlepiej opisywanym brandem radiowym w polskiej prasie, Internecie i mediach społecznościowych. Stacja zwyciężyła we wszystkich wymiarach rankingu: zdobyła najwięcej punktów za liczbę publikacji, ich zasięg i wydźwięk. Na RMF FM najchętniej powołuje się nie tylko tradycyjna prasa; rozgłośnia jest też liderem w rankingu najczęściej przywoływanej marki w serwisach internetowych i mediach społecznościowych.

NA RMF FM inne media powoływały się bardzo chętnie m.in. gdy stacja informowała o przygotowywanym przez nową większość parlamentarną programie Rodzina 500+, planach likwidacji gimnazjów czy powrocie drożdżówek do szkół.

Ranking TOP MARKA to największe ogólnopolskie badanie wizerunku marek w mediach w Polsce. W dziewiątej edycji analizie ilościowej i jakościowej poddano 19 mln publikacji: tekstów prasowych i internetowych oraz postów w mediach społecznościowych.

RMF FM jest zwycięzcą rankingu TOP MARKA w kategorii Radio już po raz ósmy.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *