RN powołała dyrektorów 3 oddziałów terenowych TVP

Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej podczas posiedzenia w poniedziałek 7 grudnia 2015 roku zaakceptowała wnioski Zarządu Spółki dotyczące obsady stanowisk dyrektorskich w oddziałach terenowych w Lublinie, Gorzowie Wielkopolskim i Gdańsku.

Z akceptacją Rady Nadzorczej spotkał się wniosek Zarządu w sprawie powołania oraz wyrażenia zgody na zatrudnienie dr Tomasza Rakowskiego na stanowisku dyrektora – redaktora naczelnego oddziału terenowego TVP w Lublinie. Jest to już kolejna nominacja dyrektorska dla dr Rakowskiego, który kieruje tym oddziałem od jesieni 2006 roku.

Rada Nadzorcza przychylnie rozpatrzyła też wniosek w sprawie powołania i wyrażenia zgody na zatrudnienie Artura Gurca na stanowisko dyrektora – redaktora naczelnego oddziału w Gorzowie Wielkopolskim. Artur Gurec zarządza tym oddziałem od około 6 lat.

Na wniosek Zarządu Spółki Rada Nadzorcza obsadziła również stanowisko dyrektora – redaktora naczelnego OTV w Gdańsku. Obejmie je Marek Wałuszko, pełniący dotychczas – od 9 listopada br. – obowiązki szefa tego oddziału.

Wszyscy wymienieni dyrektorzy zostali powołani na trzyletnie kadencje.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *