Robert Janowski poprowadzi „Aż chce się żyć” w Polsacie

22 kwietnia w Polsacie wystartuje nowy miniserial dokumentalny „Aż chce się żyć”. Jego bohaterowie podzielą się swoimi życiowymi historiami i opowiedzą o powodach, dla których znów zaczęli cieszyć się życiem. W świat bohaterów programu widzów wprowadzi aktor i wokalista Robert Janowski, ambasador kampanii „9 milionów powodów”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

„Aż chce się żyć” to dziewięć poruszających historii. Widzowie poznają bohaterów, dla których życie nie zawsze było łatwe, jednak udało im się pokonać trudności, by teraz cieszyć się pełnią życia. Każdy odcinek to nowa opowieść o pasji, wyzwaniu i miłości.

Program prowadzony będzie przez znanego szerokiej publiczności Roberta Janowskiego, ambasadora kampanii „9 milionów powodów”. W każdym odcinku spotka się on z innym bohaterem, by poznać historię jego życia. Każdy z nich w szczerej rozmowie opowie o trudnych chwilach, walce z przeszkodami, ale przede wszystkim, o tym jak ponownie pokochał swoje życie. Do programu zaproszono ludzi w zróżnicowanym przedziale wiekowym, z różnych rejonów Polski – małych i dużych miast, a także na różnych etapach życia. Wszyscy oni, pomimo użytkowania protezy zębowej cieszą się pełnią życia.

W programie widzowie poznają bohaterów już jako ludzi cieszących się życiem i realizujących swoje pasje. Jednak ich codzienność nie zawsze była kolorowa. Wysłuchałem opowieści o ich przeszłości i wiem, że włożyli wiele pracy, by wrócić na właściwy tor – mówi Robert Janowski, prowadzący „Aż chce się żyć”. – Poznałem pasjonatów sportów ekstremalnych, miłośników śpiewu i tańca oraz osoby, dla których relacje z rodziną i bliskość z nimi są najważniejsze w życiu. Wszyscy oni zarażają optymizmem, a swoją postawą pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Za produkcję i koncepcję kreatywną „Aż chce się żyć” odpowiada producentka Lulu Production Olga Cerkaska. Reżyserem produkcji jest Grzegorz Jankowski, a autorem zdjęć wielokrotnie nagradzany Klaudiusz Dwulit („Belfer”, „Cicha noc”, „Wołyń”).

Premierowy odcinek „Aż chce się żyć” pojawi się na antenie Telewizji Polsat 22 kwietnia br. Program emitowany będzie w niedzielę o godz. 18.40, tuż przed „Wydarzeniami”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *