Robert Wieczorek przeszedł z TVN do ATM Grupy

Robert Wieczorek współproducent i producent serialowych hitów TVN – „Na Wspólnej”, „Twarzą w twarz”, „Brzydula” i „Prosto w serce” oraz filmu „Nie kłam kochanie”, dołączył do zespołu producentów kreatywnych w ATM Grupa S.A.

Jednym z projektów, od którego zaczyna pracę w spółce jest program rozrywkowy łączący tradycyjną telewizję z możliwościami Internetu, w tym mediów społecznościowych. – Rozwój wideo w Internecie, poszukiwanie skutecznych rozwiązań na przyciągnięcie uwagi widowni odpływającej z tradycyjnej telewizji do sieci – to procesy, które śledzę od dłuższego czasu, zdając sobie sprawę z rosnących potrzeb rynku w tym obszarze – mówi Robert Wieczorek. – ATM Grupa chce wzmocnić swoje kompetencje na tym polu – podkreśla.

Do ATM Grupa S.A. przeszedł z telewizji TVN, gdzie pracował ostatnie 12 lat. Zawodową karierę rozpoczynał jako specjalista do spraw strategii programowej w departamencie programowym stacji, od 2007 roku był producentem seriali fabularnych TVN. Współtworzony przez niego serial „Brzydula” otrzymał w 2010 Telekamerę 2010 za najlepszą adaptację serialu zagranicznego.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *