Rock Radio partnerem Jarocin Festiwal 2016

Slayer oraz Five Finger Death Punch to pierwsze zagraniczne gwiazdy Jarocin Festiwal 2016. Partnerem imprezy, odbywającej się w dniach 7-9 lipca 2016 roku, jest Rock Radio, które jako pierwsze podało nazwy zespołów zaproszonych na jarocińską scenę. Organizatorem festiwalu jest agencja Prestige MJM, współpracująca ze Spichlerzem Polskiego Rocka w Jarocinie.

Pierwszy tydzień lipca 2016 roku to termin, który powinni zanotować wszyscy fani ciężkich brzmień i muzycznych imprez z górnej półki. Jak zapowiadają organizatorzy, przyszłoroczna odsłona Jarocin Festiwalu będzie dużym krokiem w stronę standardu zachodnich festiwali mocnego rockowego i metalowego brzmienia. Do Jarocina zaproszone zostaną gwiazdy znacznie większego formatu niż dotychczas.

W dniach 7-9 lipca 2016 roku na jarocińskiej Dużej Scenie wystąpią między innymi: amerykańska formacja Slayer, zaliczana przez znawców do „Wielkiej Czwórki” thrash metalu, a także heavymetalowcy z Five Finger Death Punch, których uważa się za jedną z największych gwiazd metalu młodego pokolenia.

A tuż po Nowym Roku organizatorzy imprezy ogłoszą następną zagraniczną gwiazdę.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *