Turniej Czterech Skoczni na antenie TVP1 HD

29 grudnia 2015 roku konkursem w Oberstdorfie rozpoczyna się Turniej Czterech Skoczni. Telewizja Polska pokaże wszystkie cztery zawody. Transmisje w TVP1 HD.

Jest jeden taki turniej w skokach narciarskich, który popularnością ustępuje w naszym kraju tylko konkursom w Zakopanem i Wiśle. To właśnie od Turnieju Czterech Skoczni rozpoczęła się wielka kariera Adama Małysza. Skoczek z Wisły pozostaje jedynym Polakiem, który okazał się najlepszy w klasyfikacji generalnej zawodów w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen.

Kto tym razem okaże się najlepszy? Przed rokiem wygrał Austriak Stefan Kraft. On i jego rodacy wygrali aż siedem ostatnich edycji TCS, a w składzie Austrii na tegoroczne zawody znalazł się dwukrotny triumfator (2012, 2013) Gregor Schlierenzauer. Co pokaże lider Pucharu Świata Peter Prevc? A może najlepszy okaże się zwycięzca poprzedniej edycji Pucharu Świata i aktualny mistrz świata Severin Freund? My liczymy na dobrą postawę Kamila Stocha i innych Polaków, wybranych przez trenera Łukasza Kruczka.

Turniej Czterech Skoczni skomentują z Niemiec i Austrii: Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Reporterem będzie Michał Regulski. Studio z Warszawy poprowadzi Maciej Kurzajewski.

Plan transmisji:

Wtorek (29 grudnia)
Oberstdorf, godzina 16:50, TVP1 HD

Piątek (1 stycznia)
Garmisch-Partenkirchen, godzina 13:50, TVP1 HD

Niedziela (3 stycznia)
Innsbruck, godzina 13:50, TVP1 HD

Środa (6 stycznia)
Bischofshofen, godzina 16:35, TVP1 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *