„Rodzinny ogród” w TV Puls (zdjęcie)

Wiosenne inspiracje, świetna zabawa i rodzinny relaks. Już w marcu TV Puls pokaże premierowy program lifestylowy „Rodzinny ogród”. Pasjonaci prac ogrodowych – Iza i Piotr oraz ich dzieci – w atrakcyjny sposób zaprezentują tajniki pielęgnacji domowego ogrodu.

Bohaterem programu „Rodzinny ogród” jest sympatyczna, młoda rodzina, która czerpie przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. Małżeństwo Iza i Piotr doradzą widzom jak wykorzystywać zieleń w dekoracji tarasów, balkonów i mieszkań, a ich dzieci – Mania z bratem Maksiem – wprowadzą dużo dziecięcej ciekawości i energii oraz zaskoczą widzów niekonwencjonalnym podejściem do tematu. W każdym odcinku cała rodzina będzie szukać ogrodniczych inspiracji i odwiedzać ciekawe miejsca, m.in. wystawy, targi i ogrody botaniczne. Bohaterowie programu podzielą się też ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe oraz pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona dedykowana programowi strona internetowa rodzinnyogrod.tvpuls.pl.

TV Puls wyemituje 10 półgodzinnych odcinków programu. Premiera w sobotę, 15 marca. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 8:00. Producentem programu jest firma Marimaks Media. Partnerami programu są firmy: COMPO, Marolex i Fiskars.

„Rodzinny ogród”

Premiera: sobota, 15 marca, godzina 8:00
Emisja: sobota, godzina 8:00
Powtórka: niedziela, godzina 7:00 i piątek, godzina 6:00

tvpulsrodzinnyogrod

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *