Roland-Garros na żywo tylko w Eurosporcie i Eurosport Playerze

Od 27 września do 11 października na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu najlepsze tenisistki i najlepsi tenisiści świata będą walczyć o ostatni w tym roku tytuł Wielkiego Szlema. W turnieju singlowym zobaczymy czwórkę Polaków: Igę Świątek, Magdę Linette, Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka. Ich mecze oraz wszystkie najważniejsze spotkania paryskiego turnieju pokażą na żywo tylko Eurosport 1, Eurosport 2 i Eurosport Player.

Sprawdź godziny transmisji Roland-Garros w PROGRAMIE TV

W ciągu najbliższych dwóch tygodni Eurosport zaprosi widzów na ponad 300 godzin transmisji z wielkoszlemowego turnieju Roland-Garros. Zmagania tenisowych gwiazd skomentują znakomici eksperci m.in.: Joanna Sakowicz-Kostecka, Lech Sidor, Karol Stopa, Witold Domański, Tomasz Wiktorowski, Michał Przysiężny, Dawid Olejniczak, Michał Lewandowski, czy Marek Furjan.

Podobnie jak podczas niedawno zakończonego US Open, widzowie Eurosportu będą mogli poznać opinie światowej sławy ekspertów, zobaczyć profesjonalne i interaktywne analizy oraz zobaczyć największe gwiazdy tenisa w specjalnym studiu Eurosport Cube. Prowadzącą codzienne podsumowania wydarzeń w Paryżu będzie Barbara Schett. Wśród międzynarodowych ekspertów Eurosportu znajdą się takie gwiazdy jak Chris Evert, John McEnroe, Mats Wilander, Boris Becker i Alex Corretja.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

W turnieju głównym w singlu wystąpi czwórka Polaków: Magda Linette, Iga Świątek, Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak. W ubiegłym sezonie najlepiej spisała się Świątek, która dotarła do czwartej rundy. Finały singla zaplanowano na 10 października (finał kobiet) i 11 października (finał mężczyzn).

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *