Roland-Garros od niedzieli na żywo tylko w Eurosporcie i Eurosport Playerze

Od niedzieli oczy kibiców tenisa będą zwrócone na Paryż, gdzie na kortach im. Rolanda Garrosa rozegrany zostanie drugi w tym roku turniej Wielkiego Szlema. Jedną z głównych kandydatek do zwycięstwa będzie broniąca tytułu Iga Świątek. Do 13 czerwca na antenach Eurosportu widzowie obejrzą wszystkie najważniejsze spotkania turnieju, a każdy mecz dostępny będzie w Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Roland Garros w PROGRAMIE TV

Od 30 maja do 13 czerwca na antenach Eurosportu królował będzie tenis. Stacja pokaże wszystkie najważniejsze mecze Roland-Garros, w tym spotkania Polek i Polaków. Każdy mecz z każdego kortu będzie dostępny na żywo w Eurosport Playerze. Drugi w tym roku turniej Wielkiego Szlema skomentują uznani eksperci, między innymi Lech Sidor, Karol Stopa, Marek Furjan, Dawid Olejniczak, Witold Domański, Michał Przysiężny i Michał Lewandowski.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Widzowie obejrzą i usłyszą również znakomitych międzynarodowych ekspertów stacji. Codziennie najważniejsze wydarzenia na paryskich kortach omawiać będą Barbara Schett i Mats Wilander i ich goście. Swoje analizy i spostrzeżenia zaprezentują między innymi Chris Evert, Boris Becker i Alex Corretja.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Oczy polskich kibiców zwrócone będą przede wszystkim na Igę Świątek, która w ubiegłym roku w znakomitym stylu wygrała Roland-Garros zostając pierwszą polską triumfatorką Wielkiego Szlema. Czy po raz kolejny wprawi w zachwyt cały tenisowy świat? W turnieju singlowym zobaczymy także Magdę Linette, Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka. Szanse na występ ma również Magdalena Fręch, która walczy w kwalifikacjach.

W deblu zobaczymy Igę Świątek (w parze z Amerykanką Bethanie Mattek-Sands), Magdę Linette (wraz z Amerykanką Bernardą Perą), Alicję Rosolską (zagra z Amerykanką Coco Vandeweghe), a także Łukasza Kubota (ponownie z Brazylijczykiem Marcelo Melo) oraz Huberta Hurkacza z Szymonem Walkówem.

W turnieju męskim ponownie wystąpi wielka trójka: Roger Federer, Novak Djoković i Rafael Nadal. Hiszpan to niekwestionowany król paryskich kortów, który w tym roku będzie walczył o 14. zwycięstwo w Roland-Garros w karierze.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *