„Rolnik szuka żony” najchętniej oglądanym show

„Rolnik szuka żony” to najpopularniejszy program rozrywkowy tej jesieni. Uczuciowe zmagania rolników w ostatnim odcinku śledziło już ponad 4 mln widzów.

Trudne wybory rolników, romantyczne randki i szaleńczą brawurę kandydatek na żony obejrzało 4,09 mln widzów (udziały wyniosły 26,2%). „Rolnik szuka żony” TVP1 jest obecnie najlepiej oglądanym programem rozrywkowym spośród wszystkich polskich stacji telewizyjnych, gromadząc więcej widzów niż m.in.: w TVN – „Mam talent” ( 3,67 mln, udziały 23%) i „Masterchef” (3,05 mln, udziały 18%) oraz w Polsacie – „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (3,76 mln, udziały 24%), czy „Tylko muzyka. Must be the music” (3,76 mln, udziały 24%).

W kolejnych odcinkach widzów Jedynki oraz bohaterów czeka spora porcja wrażeń. W najbliższą sobotę panie przekonują się, że wieś to nie tylko praca, ale że nie brakuje na niej również rozmaitych rozrywek. Natomiast 2 listopada piątka bohaterów wskaże swoje wybranki. Nie będzie to jednak koniec.

Niezwykłość programu polega między innymi na tym, że nie kończy się w momencie wyboru tej jedynej. Sam moment wyboru, choć ważny i pełen wielkich emocji, rozpoczyna po prostu nowy rozdział. Zupełnie jak w życiu. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. wizytę rolników u rodzin wybranek, czy romantyczne randki we dwoje – mówi Konrad Smuga, jeden z reżyserów.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *